Denne koppholderen passer bugaboo-vognene. Den har plass til en flaske, og festes på siden av håndtaket. Enten på innsiden eller på utsiden. En enkel koppholder.
Jeg har både denne og Tinkafu koppholder som jeg veksler på. Bugaboo sin er så stødig å den kan jeg ha Caffe Latte'n i, de tør jeg ikke med holderen fra Tinkafu. Ellers så bruker jeg nok den fra Tinkafu mest, da den har plass til to flasker (min og barnets + lommebok og nøkler i midten.
Dette er en fin koppholder som passer til alle bugaboos vogner, fordi det medfølger et eget adapter til hver vogn. Kopper står stødig i denne, men man må passe på når man triller fordi mennesker som passerer kan fort dulte borti denne og velte innholdet..
Kommentarer
Tinkafu er brukt istede og der har man også mer plass til å legge små tinger nedig.