Banner
Bugaboo nyheter!
 
Skrevet av LilleLoppan   
torsdag 24. september 2009 01:00

bugaboonews

Her kommer litt flere bilder av hva som er nytt og kommer hos Bugaboo.

Vi har tidligere skrevet om prosjektet (RED) som er et samarbeid med The Global Fund. Med dette prosjektet lanserer Bugaboo to nye trekk til henholdsvis Cameleon Ado(RED) og Bee Treasu(RED). Ado(RED) trekk vil komme med parasoll og koppholder men blir vanskelig å få tak i her i Europa, det er en eksklusiv produksjon for Giggle-kjeden i amerika. Men bugaboo-entusiaster vil jo ha med seg det meste så derfor velger vi å vise dere dette uansett. Når det gjelder denne treasu(RED) Bee er denne laget til Neiman Marcus-butikkene og blir å finne der. Da får du offwhite trekk og det følger med en rød fotpose. Produktene lanseres sammen med Bugaboo limited edition (Som vil bli å få tak i i utvalgte butikker her i landet) 1. oktober. 
adored tresured

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stelleveskene:
Bugaboo har gått fra klassiske stellevesker til en litt mer eksklusiv finish. Disse er ment til å være en alroundveske som du også kan bruke når babyen er ferdig med bleieperioden. Veskene kommer i enten canvas eller skinn og i to størrelser. Stellematte og isolerende flaskebeholder kommer med. Skulderstroppen er ekstra bred for ekstra comfort. Disse vil også være tilgjengelig fra 1. oktober.
bugstelle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Søskenbrett til Bugaboo Bee:
Enda en nyhet som kommer er søskenbrett til Bugaboo Bee. Det er etterlengtet for mange. Dette er et helt nyttt søskenbrett som passer alle Bugaboo-vognene. Det er litt mindre enn det som nå er på markedet, men er i tillegg forbedret. Den eldre modellen vil nå utgå fra markedet.  

sbrett

 

 

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Nyhetsbrev

Nyhetsbrev


Motta HTML?

RocketTheme Joomla Templates